Reference


Pan Havíř nám byl doporučen našimi známými a nezklamal. Byt byl prodán velmi rychle k našemu totálnímu uspokojení. Pan Havíř byl velmi schopný, proaktivní, korektní a slušný. Protože bydlíme mimo ČR, hodně komunikací mezi námi bylo e-mailem - i to bylo bez problémů. Se vším jsme byli včas a detailně obeznámeni a vše šlo jak po drátku. Můžeme pana Havíře vřele doporučit.

Sonia Judita Strass a Jiří Pracný, Stockport, Velká Británie (celý prodej proběhl na základě plné moci od vlastníků)

Dobrý den pane Havíři, ráda bych Vám poděkovala za Vaši pomoc, trpělivost a úžasný profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti. Především jsem si vážila toho, že jsem se na Vás mohla vždy spolehnout a kdykoliv požádat o radu. Přeji Vám vše dobré a hodně spokojených klientů. Velmi ráda se na Vás znovu obrátím.

Miroslava Šmídová, jednatelka (prodej RD ve vlastnictví s.r.o., Praha 9 - Újezd nad Lesy)

Při prodeji mého bytu mi byl pan Havíř neocenitelným průvodcem po odborné i lidské stránce. Při každém kontaktu jsem měla pocit, že jsem jeho jediný klient a vždy jsem se na něj mohla stoprocentně spolehnout. Jeho služby mohu všem vřele doporučit.

MUDr. Ivana Procházková, Praha - Řepy (prodej bytu 3+kk)

Pana Havíře jsem kontaktovala z pozice kupujícího. Líbil se mi byt, který měl ve své nabídce. Zodpověděl všechny moje otázky, po prohlídce bytu jsme se dohodli na koupi. Advokátní úschova dopadla na jedničku, za 2 měsíce jsem měla klíčky od bytu- nebýt doba dovolených, bylo by to i dříve. Celkově jsem spokojena, předtím jsem zkoušela hledat byt přes "známé" realitky a buď nabízely fiktivní byty, nebo inzeráty neodpovídaly realitě, nebo lživě uváděly cenu. Jsem ráda, že jsem nakonec narazila na spolehlivého makléře.

Pavlína Štruncová (kupující bytu, resp. podílu v s.r.o.)

… při komplexním projednávání prodeje a koupě bytů a nebytových prostor v Praze a mimo Prahu a při sjednávání pronájmů bytů a nebytových prostor jste byl úspěšný. Projevujete vždy vysokou svědomitost, spolehlivost, operativnost a iniciativu včetně využívání elektronických médií, obstarávání právnických posudků a jednání s katastrálními úřady, peněžními ústavy a dalšími institucemi. Vždy dbáte na ekonomickou efektivnost zpracovávaného projektu…

Ing. Otakar Bečvář CSc., MBA (nákup a prodej více nemovitostí)

S panem Havířem jsem spolupracoval již podruhé a opět musím velice ocenit jeho příjemný a lidský přístup. Komplexní servis při prodeji bytu, s výbornou komunikací při každém kroku obchodu. Slušné a přímé jednání. Pro zájemce o jeho služby jej mohu jen doporučit. Mezi zprostředkovateli realitních služeb je příjemnou výjimkou. Pokud budu v budoucnu potřebovat řešit reality, bude moje volba jasná. Děkuji a přeji další spokojené klienty!

Pavel Danda (prodej bytu 3+1, Praha 4)

Pane Havíři, po doporučení mého kamaráda, využít Vašich služeb - prodej chaty, mi nezbývá, než "klobouk dolů". Po všech stránkách. Od osobního přístupu k nám prodávajícím, tak k perfektnímu vyřízení celé záležitosti, až po předání klíčů kupujícímu. Díky

Václav Bednář (prodej chaty s pozemky, Psáry, okr. Praha-západ)

Byla jsem při prodeji mého domku po rodičích velice mile překvapena skutečně profesionálním a přitom laskavým a citlivým přístupem během celého prodeje. Pan Havíř mě pravidelně o všem informoval a celou akci dovedl v pořádku ke zdárnému konci. Ještě jednou moc děkuji za vše.

Blanka Zídková (prodej RD s pozemky, Praha – Koloděje)

Profesionální, vstřícné, odborné, spolehlivé a v neposlední řadě lidské a čestné. Tak bychom označili jednání pana Havíře. V našem případě zastupoval pan Havíř prodejce bytu a my jsme byli v roli kupujícího. Do budoucna určitě rádi využijeme jeho služby a vřele jeho služby doporučujeme dál.

Alexandra a Peter Struckel (kupující bytu, Praha 3)

Dobrý den, s Vašimi službami i přístupem jsem byla naprosto spokojená. V případě koupě nebo prodeje další nemovitosti bych určitě neváhala se na Vás obrátit. S pozdravem

Tereza Makovská - (prodej bytu, Praha 4 – Kamýk)

Pana Havíře jsem oslovila na základě doporučení od známého. Již půl roku jsem u jiné RK inzerovala prodej bytu a za tu dobu nepřišel ani jeden zájemce. RK měla spoustu výmluv, proč tomu tak je. Měla jsem ve finále pocit, že tlačí moji cenu na minimum. Smlouvu s nimi jsem ukončila a obrátila se na pana Havíře. Do měsíce byl můj byt prodaný. Perfektní spolupráce, perfektní servis. Nemám jedinou připomínku. Naopak. Těší mě, že jsem našla člověka, který jedná maximálně solidně.

Zuzana Bartáková, Jihlava (prodej bytu Praha 6 – Břevnov)

Pana Havíře jsem kontaktovala na základě doporučení kamarádky. Potřebovala jsem pomoci s prodejem bytu. Pan Havíř mi poskytl služby, se kterými jsem byla maximálně spokojena: jeho trpělivost, velmi milý přístup a profesionalita nás provedla prodejem od inzerce přes prohlídky zájemců až po sepisování a podepisování smluv i finální předávku bytu. Chtěla bych touto cestou panu Havířovi poděkovat a všem, kteří o službách pana Havíře uvažují, doporučit tohoto vynikajícího profesionála.

Helena Zadražilová (prodej novostavby 3+kk, Praha 9)

Dobrý večer pane Havíři, již týden úspěšně bydlím a pokud dovolíte, tak bych Vám rád poděkoval za Vaše milé, vstřícné a profesionální služby při zprostředkování bytu, což myslím není v této oblasti příliš běžné. Jistě jste podobné recenze obdržel v minulosti již několikrát, dovolte mi prosím se aspoň skromně přidat k onomu pomyslnému zástupu. Neočekávám nějaké neplánované nepříjemnosti v rámci zprostředkovaného bydlení, proto bych rád napsal, že jsem s Vámi rád spolupracoval a přeji Vám, ať se daří, protože se mi zdá, že skutečně odvádíte tuto práci zodpovědně a smysluplně. Snad se nezlobíte za těch pár vět a jsem s pozdravem

Bc. Zdeněk Ryba (nájemce bytu v RD, Praha 10)

S panem Havířem jsme zařizovali pronájem bytu na pražském Proseku a vše bylo vyřízeno velice rychle k maximální spokojenosti všech stran. Rady pana Havíře ohledně doporučených předpronájmových úprav se ukázaly jako velice důležité a opodstatněné a moc se nám líbil celkový přístup k věci, svědomitost, nasazení a vysoká kultivovanost pana Havíře. Vřele doporučujeme!

Manželé Doktorovi (vlastníci bytu Praha – Prosek)

Dobrý den, pane Havíř, jsem ráda, že jste byl makléřem nemovitosti právě Vy. Vy jste mezi makléři jako růže mezi trním, velké díky! :-) Ať se Vám daří nejen profesně, což Váš přístup určitě zajistí sám, ale i ve všem ostatním, mějte se hezky.

Lenka Nováková (nájemce bytu Praha 4 - Nusle)

Děkujeme panu Havíři za výborné a rychlé jednání při zajišťování pronájmu. Je opravdu výjimkou mezi realitními makléři. Příjemné, spolehlivé a bezproblémové domluvení. Vždy včas a podle dohody. Po nepříliš solidních jednáních realitních kanceláří byla radost jednat konečně se spolehlivým a vstřícným makléřem, který 100% dodrží domluvené. Pana Havíře velmi doporučujeme a i jemu přejeme spolehlivé klienty.

Manželé Čechovi (nájemci bytu Praha 6)

Dobrý den pane Havíři, děkuji za zprávu a bezproblémové profesionální vyřízení celé akce. Vaše služby byly přesné, rychlé, srozumitelné a vždy pečlivě a chronologicky připravené. Přeji fajn den a s manželkou Vás moc zdravíme.

V+V Štěpánkovi (kupující nebytového prostoru)

Dobrý den, mohu konstatovat, že jsem při prodeji své garáže zvolil velice dobře, když jsem využil služeb realitního makléře p. Havíře. Seriozní přístup a dodržení všech dohodnutých podmínek mne přesvědčili, že starosti s prodejem či koupí nemovitostí je nejlepší svěřit odborníkovi. V případě, že budu prodávat nebo kupovat jakoukoliv nemovitost, opět se budu obracet na p. Havíře. S pozdravem PAVEL MURARIK, stavbyvedoucí, koordinace technologií, HOCHTIEF CZ a.s.

Pavel Murarik, (prodej garáže, Praha)

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Havířovi za realitní služby a veškerý servis, který nám poskytl při koupi bytu. Jeho jednání bylo vždy rychlé, srozumitelné a stoprocentní. Pokud budeme potřebovat služby realitního makléře, vybrali bychom si opět pana Havíře. Děkujeme a přejeme hezký den.

Manželé Štefankovi (kupující bytu Praha 9)

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů